Koniowóz na dwa konie

W naszej ofercie posiadamy koniowozy na dwa konie z kabinami dla trzech lub pięciu osób.

Small to koniowóz na dwa konie z kabiną dostosowaną do przewozu do trzech osób.
W kabinie trzyosobowej poza fotelem kierowcy znajduje się kanapa dwuosobowa. Nad kabiną może znajdować się schowek do którego dostęp znajduje się od strony przedziału końskiego lub może być zaadaptowany na przestrzeń wypoczynkową dla jednej osoby z wejściem z kabiny. Jest to ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla firm zajmujących się transportem koni na długich dystansach. 
Koniowóz Small może być wykonany również w wersji przedłużanej co jest często stosowane przy zabudowie typu Stella aby z tyłu koniowozu zyskać dodatkową przestrzeń na sprzęt jeździecki.

kabina pięcioosobowa
Grand
to koniowóz na dwa konie z kabiną dostosowaną do przewozu do pięciu osób. Z przodu znajduje się wygodny fotel kierowy oraz pasażera, w drugim rzędzie znajduje się komfortowa kanapa trzyosobowa. Zastosowanie obrotnic w przednich fotelach oraz stolika pozwala na utworzenie przyjemniej części socjalnej. W takim koniowozie mogą spać nawet trzy osoby, jedna nad kabiną, jedna na tylnej kanapie oraz jedna na rozkładanym łóżku nad kanapą. 
Koniowóz z kabiną pięcioosobową to najchętniej wybierane rozwiązanie do prywatnego transportu koni, niezastąpiony podczas wyjazdów na zawody czy wakacje z końmi.    

Koniowóz na dwa konie to wygoda i niezależność. Dzięki DMC, które nie przekracza 3,5 tony, do kierowania uprawnia prawo jazdy kat. B.
Nasze koniowozy to gwarancja jakości i solidnego wykonania, od początku – czyli pustej platformy, która przyjeżdża do nas bezpośrednio z Renault, do końca budujemy je w naszym zakładzie rygorystycznie przestrzegając najwyższych standardów na każdym etapie produkcji.

Modernizacje koniowozów

Oferujemy usługi serwisowania i modernizacji koniowozów

Wykonujemy modernizacje używanych koniowozów zarówno dwukonnych jak i większych. Wymiana pojedynczych części zabudowy, przedzielniki, podłogi, poduszki ochronne i inne. Oklejanie koniowozów